Wizerunek

Poznaj pełną ofertę Key Training.

DRESS CODE I AUTOPREZENTACJA

O SZKOLENIU

Wygląd to 80% sukcesu.
Właściwy wybór stylizacji jest jedną z najważniejszych decyzji, którą podejmujemy każdego dnia. Ubrania już dawno przestały spełniać jedynie funkcję ochronną, a stały się niewerbalnym przekazem o nas samych. Nie odbieraj sobie szansy na sukces nieodpowiednim wyglądem.

Dress code nie jest modą, a zbiorem zasad dobierania ubrań odpowiednich do miejsca i sytuacji. Teoretycznie w temacie dress code wszystko zostało już powiedziane, a jednak wiele osób zapomina, jak ważny jest nasz wizerunek w pracy i w życiu prywatnym.

Proponowane Państwu szkolenie z DRESS CODE pokazuje, jak istotne jest zadbanie o wizerunek pracowników i firmy oraz jak duży wpływ ma ono na sukces organizacji. Podczas szkolenia skupimy się nie tylko na ogólnych zasadach, ale również na indywidualnych potrzebach pracowników i firmy.

W zależności od potrzeb klienta tematyka dress code i autoprezentacji prowadzona są w formie wykładu lub warsztatów uzupełnionych o indywidualne konsultacje.

CELE SZKOLENIA
 • zdobycie wiedzy dot. kluczowych zagadnień doboru i komponowania własnej garderoby zgodnie z zasadami Dress Codu
 • przekazanie informacji dot. stylu, kolorystyki oraz psychologii ubioru
 • odnalezieniu swojego indywidualnego stylu
PROFIL UCZESTNIKA

Szkolenie jest kierowane do kobiet i mężczyzn, członków zarządu, kadry zarządzającej wysokiego i średniego szczebla zarządzania, właścicieli firm, handlowców, doradców klienta, jak również do firm, które oczekują profesjonalnego i spójnego wizerunku swoich pracowników.

METODOLOGIA

Szkolenie jest prowadzone metodą warsztatową. 60% czasu poświęcone jest na ćwiczenia, zadania, pracę w grupach i symulacje. 40% czasu poświęcamy na wprowadzenie podstaw wiedzy teoretycznej na temat zasad Dress Code.

KORZYŚCI DLA UCZESTNIKÓW
 • Świadome budowanie własnego wizerunku.
 • Umiejętność doboru stroju w zależności od okazji.
 • Zapoznanie się z zasadami makijażu biznesowego/korekcyjnego.
 • Zapoznanie się i zrozumienie zasad dress codu.
 • Dobór ubrań odpowiedni do pozycji zawodowej, wieku, typu urody i sylwetki.
 • Umiejętność budowania biznesowej garderoby.
 • Oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki wiedzy na temat właściwych zakupów.
 • Wzrost poczucia własnej wartości.
 • Poznanie zasad stylizacji.
 • Umiejętność łączenia kolorów, wzorów i struktur.
 • Poznanie tajników doskonałego wyglądu na co dzień.
 • Praktyczna wiedza jak kupować ubrania.
 • Umiejętność doboru dodatków.
 • Wiedza na temat własnego kształtu twarzy.
 • Umiejętność doboru fryzury do kształtu twarzy i sylwetki.
 • Umiejętność doboru kolorów, które pasują do typu urody i podkreślają biznesowy wizerunek.
 • Inspiracja do tego, by w bardziej świadomy sposób dbać o siebie.
 • Integracja ze współpracownikami.
 • Profesjonalne materiały szkoleniowe.

KORZYŚCI DLA FIRMY

 • Rozwój osobisty Pracowników.
 • Wzrost poczucia atrakcyjności Pracownika wpływa na jego efektywność w pracy.
 • Wzrost świadomości Pracowników jak ich wizerunek realnie wpływa na wizerunek Firmy.
 • Wzrost odpowiedzialności za wizerunek Firmy.
 • Wzmacnianie prestiżu Firmy.
 • Budowanie lepszych relacji z Klientami, dzięki profesjonalnemu wyglądowi Pracowników.
PROGRAM SZKOLENIA
 1. W co się ubrać? Wybór stylizacji jako jedna z najważniejszych decyzji podejmowanych każdego dnia.
 2. Chcesz być postrzegany jako…? Dobór odpowiednich kolorów determinuje nasz sukces.
 3. Psychologia ubioru – sposób w jaki oddziałujemy na innych.
 4. Dress code – zasady, których nie łamiemy.
 5. Szafa sukcesu – dobór odpowiednich ubrań i dodatków budujących Twój biznesowy wizerunek.
 6. Autoprezentacja – nasz strój vs pierwsze wrażenie.
 7. Styl i profesjonalny wizerunek w drodze do sukcesu.

INFORMACJE DODATKOWE

Proponowany przez nas warsztat może zostać uzupełniony o indywidualne konsultacje z kreatorką wizerunku.

Praca z klientem indywidualnym wymaga najwyższej formy zaufania – Twojego zaufania do eksperta. Dlatego pierwszym etapem jest niezobowiązujące spotkanie, na którym będzie okazja sprawdzić czy jest szansa, by współpraca była satysfakcjonująca dla obu stron.
Wszelkie konsultacje prowadzone są w pracowni kreowania wizerunku w Centrum Warszawy.
Jeśli kreatorka wizerunku pozna Twoje oczekiwania i będzie miała pewność, że jest w stanie je spełnić, a Ty będziesz gotowa/gotowy jej zaufać to proces będzie przebiegał w następującej kolejności:

 1. OKREŚLENIE CELU – Jak chcesz być postrzegana/y ?
  Ćwiczenia sprawdzające Twoje wartości określające typ urody i pomagające odkryć kierunek stylistyczny.
 2. TWOJA ANALIZA – Ważnym kierunkiem kreowania swojego wizerunku jest świadomość własnego ciała. Analiza kolorystyczna odkryje Twój typ urody, dzięki temu będziesz wiedziała/wiedział, jakie kolory najbardziej pasują do Ciebie. Analiza figury pomoże eksponować atuty Twojej sylwetki. Dopełnieniem całości jest dobór fryzury do kształtu twarzy.
 3. INDYWIDUALNY WARSZTAT- Wiedza w pigułce dostosowana do Twoich potrzeb, typu urody, kształtu sylwetki, pozycji zawodowej oraz określonego celu. Zdobędziesz potrzebne informacje na temat stylu, łączenia kolorów, budowania świadomego wizerunku i złudzeń optycznych.
 4. PRZEGLĄD GARDEROBY – Ma na celu wyeliminowanie rzeczy, które nie spełniają oczekiwań dotyczących nowego wizerunku.
  W trakcie przeglądu garderoby dostaniesz nie tylko informacje jakie kolory, kształty i długości są idealne dla Twojej sylwetki, ale dowiesz się również jakie elementy garderoby należy uzupełnić. Stylistka stworzy wymarzoną listę must have.
 5. PRZEGLĄD KOSMETYCZKI I DOBÓR MAKIJAŻU – Podczas tej sesji kreatorka wizerunku sprawdzi czy Twoje kolorowe kosmetyki są w odpowiednich odcieniach, wskaże najlepsze dla Ciebie i nauczy nimi wykonywać makijaż dostosowany do Twoich potrzeb (pracy, typu urody, czy okazji).
 6. BIZNESOWA SESJA FOTOGRAFICZNA – Na Twoje życzenie wykonamy biznesową sesję, której efektem będziesz pozytywnie zaskoczona/zaskoczony. Otrzymasz zdjęcia w wersji elektronicznej i będziesz mogła/mógł je wykorzystywać do budowania własnego profesjonalnego wizerunku na stronach internetowych, social mediach, artykułach, etc.

Każdy uczestnik może indywidualnie wybrać z powyższych propozycji te sesje, które najbardziej mu odpowiadają.

Ilość sesji oraz stawka są ustalane indywidualnie z każdym Klientem.

Osoby uczestniczące w warsztacie Dress Code i Autoprezentacji otrzymają specjalną zniżkę na wykupienie sesji indywidualnych. Zgłoś nam to przed lub w trakcie warsztatu.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

DATA: Termin wkrótce MIEJSCE: Warszawa

TRENER PROWADZĄCY: ELŻBIETA LEPIANKA

Pomaga Klientom być ich najlepszą wersją samych siebie, a jej ulubionym narzędziem są warsztaty, szkolenia i metamorfozy. Dzięki swej otwartości i komunikatywności zawsze szuka najkorzystniejszych metod działania, by spełnić oczekiwania Klientów i znaleźć najlepsze rozwiązania. Głównymi jej cechami i talentami wyróżniającymi są: myślenie strategiczne, kreatywność oraz personalizowane podejście do każdego Klienta.

CENA: 850 zł netto/1 os.
Przy zgłoszeniu 2 osób rabat – 10%
KWOTA OBEJMUJE: Bufet kawowy, certyfikat ukończenia warsztatu, materiały szkoleniowe w formie papierowej, możliwość 1 konsultacji telefonicznej lub mailowej z ekspertem po szkoleniu przez 2 miesiące od ukończenia warsztatu.
DANE DO PRZELEWU: Key Training Szkolenia & Coaching, mBank PL27 1140 2004 0000 3302 7420 1173
TERMIN DOKONANIA PŁATNOŚCI: Termin wkrótce

   

Formularz zgłoszenia na szkolenie otwarte.

Informacja na temat przetwarzania danych (zamówienie)

Zgodnie z art. 12 ust 1 oraz 13 ust 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119) – dalej RODO, informujemy, iż:

• Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest :

• Key Training Szkolenia & Coaching Sylwia Olbińska z siedzibą w Warszawie (02-095), przy ul. Winnickiej 5 lok 7, wpisany do ewidencji działalności gospodarczej, NIP: 762-145-58-35, REGON: 145-21-82-29

• Kontakt do Inspektora Ochrony Danych znajduje się na stronie keytraining.pl/kontakt

• Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit a RODO przez KEY TRAINING SYLWIA OLBIŃSKA, w celu przyjęcia zapisu na szkolenie i późniejszej realizacji tego szkolenia, a także ewentualnego późniejszego kontaktu z uczestnikami po zakończonym szkoleniu.

• Podanie przeze Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zapisu na szkolenie. Podanie danych osobowych nie jest obowiązkowe, jednakże ich niepodanie spowoduje, że zapisanie Panią/Pana będzie niemożliwe.

• Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą następujące kategorie podmiotów: podmiotu świadczące usługi informatyczne w postaci udostępniania hostingu mailowego, strony internetowej, oraz serwisu systemów IT.

• Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia przeze Panią/Pana zgody. Posiada Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

• Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

• Posiada Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych osobowych/Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna, że przetwarzanie dotyczących Panią/Pana danych osobowych narusza obowiązujące przepisy prawa.

W oparciu o Pana/Pani dane osobowe Administrator nie będzie podejmował wobec Pani/Pana zautomatyzowanych decyzji, w tym decyzji będących wynikiem profilowania.

Regulamin i warunki uczestwnictwa w szkoleniu otwartym.

REGULAMIN I WARUNKI UCZESTNICTWA W SZKOLENIU OTWARTYM

1. Key Training Szkolenia & Coaching Sylwia Olbińska traktuje odebranie wypełnionej „Umowy – Formularza zgłoszeniowego“ wygenerowanego poprzez stronę internetową www.keytraining.pl jako dowód zawarcia wiażącej Umowy handlowej zgodnie z przepisami Kodeksu Cywilnego.

2. Podstawą dopuszczenia Uczestnika do udziału w szkoleniu i wpisaniu go na listę Uczestników, jest: przesłanie drogą mailową zeskanowanej Umowy – Formularza Zgłoszeniowego podpisanego wcześniej przez osobę upoważnioną do podejmowania zobowiązań finansowych w imieniu Płatnika lub opłacenie faktury pro forma.

3. Organizator wystawi fakturę VAT za szkolenie i przekaże ją Uczestnikowi w dniu szkolenia lub prześle ją do Płatnika pocztą tradycyjną lub elektroniczną do 7 dni roboczych po szkoleniu, na adres wskazany przez Zgłaszającego.

4.O wpisaniu Uczestnika na listę Uczestników, Organizator poinformuje mailowo Osobę zgłaszającą oraz Uczestnika do 3 dni roboczych po opłaceniu Faktury Proforma lub otrzymaniu kompletnego Formularza Zgłoszeniowego. Organizator prześle Uczestnikowi informacje organizacyjne o Szkoleniu najpóźniej na 5 dni roboczych przed rozpoczęciem
Szkolenia, chyba, że zgłoszenie nastąpiło później.

5.Organizator zobowiązuje się do zwrotu pełnej kwoty za udział w szkoleniu do 7 dni roboczych w przypadku odwołania szkolenia przez Organizatora.

6. W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu:
a) do 10 dni roboczych przed rozpoczęciem Szkolenia Płatnik nie ponosi żadnych kosztów związanych ze zgłoszeniem Uczestników na Szkolenie.
b) na mniej niż 5 dni roboczych przed rozpoczęciem szkolenia Płatnik zobowiązany jest do wniesienia opłaty w wysokości 75% kosztów udziału Uczestników zgłoszonych na Szkolenie.

7. Informacja o rezygnacji powinna być przesłana pocztą e-mail, bądź pocztą tradycyjną przez Uczestnika lub Osobę zgłaszającą.

8. W przypadku nie stawienia się Uczestnika na Szkolenie Płatnik zobowiązany jest do pokrycia 100% kosztów uczestnictwa w Szkoleniu.

9. Organizator zastrzega sobie możliwość dokonania zmian w programie i organizacji szkolenia.