Referencje

Co o nas mówią nasi klienci.

      Z firmą Key Training Szkolenia & Coaching współpracujemy od 2013 roku. W ciągu tych 6 lat współpracy zorganizowaliśmy wspólnie wiele szkoleń o różnej tematyce dla pracowników koncernu. Cenimy sobie dobry kontakt z Panią Sylwią, jej szybką reakcję na nasze potrzeby i polecanych nam trenerów.

ADRIANNA H.

SPECJALISTA DS. HR

        Z firmą Key Training Szkolenia & Coaching współpracujemy od 2013 roku. Przez 6 lat zorganizowaliśmy wspólnie wiele szkoleń m.in. bardzo wysoko oceniane przez naszych pracowników szkolenia z zakresu negocjacji biznesowych oraz szkolenia rozwijające umiejętności przywódcze dedykowane dla Kadry Zarządzającej i Kadry Kierowniczej i indywidualne sesje coachingowe. W roku 2017 powierzyliśmy Key Training Szkolenia & Coaching przygotowanie i przeprowadzenie badania Development Center  oraz stworzenie raportów kompetencyjnych. Realizację i przebieg całego projektu oceniamy na bardzo wysokim poziomie.

URSZULA O.

MANAGER DS. ROZWOJU PERSONELU

    Wysoko oceniamy wiedzę z zakresu negocjacji i sposób prowadzenia szkoleń z negocjacji. Trenerzy Key Training Szkolenia & Coaching posiadają rozległą wiedzę i doświadczenie praktyczne związane z prowadzeniem negocjacji z różnymi partnerami biznesowymi. Polecamy firmęKey Training Szkolenia & Coaching HR Consulting & Coaching jako solidnego i doświadczonego dostawcę usług szkoleniowych.

MIROSŁAW R.

CZŁONEK ZARZĄDU

    Z przyjemnością rekomendujemy Key Training Szkolenia & Coaching jako rzetelnego dostawcę szkoleń i sesji coachingowych dla Kadry Zarządzającej naszej firmy. Przygotowanie merytoryczne, angażujący sposób prowadzenia szkoleń świadczą o wysokich kompetencjach i umiejętnościach trenerów. Zdolności interpersonalne, które posiadają trenerzy Key Training Szkolenia & Coaching spowodowały, że szybko i efektywnie udało zbudować się pozytywne relacje z uczestnikami szkoleń. Bardzo dobra ocena dotycząca współpracy pozwala polecić Key Training Szkolenia & Coaching jako solidnego dostawcę szkoleń i sesji coachingowych.

RAFAŁ K.

PREZES ZARZĄDU

    Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu „Ja jako świadomy menedżer” prowadzonym przez trenera z firmy Key Training Szkolenia & Coaching. Dwu-dniowy warsztat przebiegł w bardzo przyjaznej atmosferze, wiedza która została przekazana, poparta była wieloletnim doświadczeniem trenera, który zawsze odnosił się do przykładów z życia. Forma prowadzenia zajęć, zachęcała do „otwierania się” oraz aktywnego uczestniczenia w szkoleniu. Dzięki temu warsztatowi, wiem jak pracować efektywnie z zespołem, rozwijać kompetencje ludzi, ale również jestem świadomy błędów które może popełnić nieświadomy menadżer. Polecam!

DARIUSZ B.

KIEROWNIK DZIAŁU SIECI APTEK

    Współpracę z Key Training Szkolenia & Coaching oceniamy wysoko pod względem przygotowania merytorycznego projektu, umiejętności reagowania na zmieniające się warunki i oczekiwania, znajomość procesów szkoleniowych, doświadczenia trenerów. Dlatego możemy polecić Key Training Szkolenia & Coaching jako profesjonalnego i sprawdzonego partnera do realizacji tego typu projektów.

RAFAŁ S.

HEAD OFFICE TRAINING MAMANGER

    Bardzo wysoko oceniamy specjalistyczną i rozległą wiedzę z zakresu prowadzenia szkoleń z negocjacji z wymagającymi klientami oraz doświadczenie trenerów. Wysokie zadowolenie uczestników zaowocowało powierzeniem Key Training Szkolenia & Coaching.

EDYTA R.

HR BIZNES PARTNER

    Treści omawiane na szkoleniu Work Life Balance były przekazywane w sposób przystępny i zrozumiały. Atmosfera panująca podczas szkolenia sprzyjała wymianie doświadczeń oraz swobodzie wypowiedzi uczestników. Jako zleceniodawca wyrażamy zadowolenie ze współpracy i rekomendujemy firmę Key Training Szkolenia & Coaching jako wartego polecenia partnera w realizacji projektów szkoleniowych.

GRZEGORZ J.

DYREKTOR FINANSOWY

    Miałam przyjemność brać udział w warsztatach Key Training Szkolenia & Coaching, które przygotowała i prowadziła Sylwia. Była to dla mnie niesamowita przygoda, sposób w jaki trenerka prowadziła warsztaty spowodował, że znikły wszystkie bariery i zahamowania. Wyniosłam wiele cennych porad, które stosowałam w życiu zawodowym. Gorąco polecam.

EWA P.

GŁÓWNA KSIĘGOWA

    Firma Key Training Szkolenia & Coaching podczas przygotowania i realizacji szkoleń wykazała się profesjonalizmem. Warsztaty zostały przeprowadzone w formule gwarantującej partnerską współpracę, co zaowocowało przekazaniem wiedzy na wysokim poziomie merytorycznym. Z przyjemnością rekomenduję firmę Key Training Szkolenia & Coaching, jako doświadczonego partnera gwarantującego efektywne szkolenia.

ANETA U.

PEŁNOMOCNIK ZARZĄDU DS. FINANSOWYCH

    Ze wszystkich nałożonych zadań Key Training Szkolenia & Coaching wywiązało się w sposób profesjonalny, wykazują się wysoką skutecznością organizacyjną i rzetelnym przygotowaniem trenerów. Na szczególną uwagę zasługuje duże zaangażowanie trenerów w dostosowywaniu programu do realnych potrzeb uczestników warsztatów, a także prowadzenie warsztatów z wyjątkowym skupieniem na faktycznej korzyści dla uczestników ze zdobytej wiedzy.

MAŁGORZATA K.

KIEROWNIK DZIAŁU SZKOLEŃ

    Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Key Training Szkolenia & Coaching dlatego z przyjemnością rekomendujemy usługi szkoleniowe tej firmy tym, którzy cenią sobie wysoką jakość obsługi, pełen profesjonalizm oraz wymierne efekty.

TOMASZ N.

PREZES ZARZĄDU

    Szkolenia prowadzone przez Trenerów Key Training Szkolenia & Coaching oceniamy jako interesujące i profesjonalne. Doświadczenie trenerów, ciekawy sposób prezentacji omawianych zagadnień oraz praktyczne przykłady podniosły znacznie atrakcyjność przekazywanych treści. Na szczególne podkreślenie zasługuje wysoki poziom merytorycznych kompetencji trenerów ich zaangażowanie i indywidualne podejścia do realizacji usługi szkoleniowej.

ANETTA M.

DYREKTOR D/S. HR

   Firma szkoleniowa Key Training Szkolenia & Coaching dała się poznać jako profesjonalny partner już podczas pierwszego kontaktu i podczas uzgadniania tematyki oraz programu warsztatów. Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalny i przygotowany z dużym wyczuciem dobór programu warsztatów oraz trenerów prowadzących.

ZENON P.

PREZES ZARZĄDU

     Uwielbiam chodzić po górach… Góry ładują moje baterie, mam wtedy większą chęć do życia a przede wszystkim do działania. W górach pokonujemy bardzo często siebie i własne słabości, droga na szczyt jest zazwyczaj trudna i wyczerpująca, w górach wychodzimy poza swoją sferę komfortu. Jednak na szczycie…tam wszystko się zmienia! Czujemy się mocni, zdolni do wielkich wyzwań, endorfiny szaleją! Znów daliśmy radę! Szkolenia z Key Training Szkolenia & Coaching to również droga na szczyt! Nasz własny, osobisty! To zmaganie się ze swoimi słabościami… i tylko drogowskazy, które stawia nam na drodze trener – dziękuję Sylwia Olbińska.
Twoja wiedza, pasja, doświadczenie, umiejętność przenikania w głąb każdego z uczestników, prowadzą nas we właściwym kierunku – do sukcesu!

ALEKSANDRA K.

SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH

    Biorąc pod uwagę dotychczasową ponad 6 letnią współpracę oceniamy firmę Key Training Szkolenia & Coaching jako sprawdzonego dostawcę szkoleń o najwyższej jakości. Jesteśmy pełni uznania know-how firmy oraz wysokich kompetencji trenerów. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy Key Training Szkolenia & Coaching jako sprawdzonego partnera usług szkoleniowo- consultingowych.

ANNA G.

TEAMLEADER HUMAN RESOURCE DEVELOPMENT

    Szkolenie z firmą Key Training Szkolenia & Coaching jest jak strzelenie najpiękniejszej bramki w życiu na Santiago Bernabeu. Nie dość, że przynosi sukces zawodowy to jeszcze nie da się o nim zapomnieć.

JAROSŁAW S.

KIEROWNIK MAGAZYNU

     Uczestnicy szkoleń prowadzonych przez Key Training Szkolenia & Coaching bardzo wysoko cenili sobie przyjazną atmosferę, która sprzyjała nauce i otwartości, dobry kontakt z trenerką, możliwość wypowiadania się na forum oraz udział w licznych ćwiczeniach i scenkach. Szkolenia dla kadry menedżerskiej zostały wysoko ocenione przez wszystkich uczestników. Osobiście brałem udział w szkoleniach i jestem bardzo zadowolony ze sposobu i formy ich prowadzenia. Rekomenduję firmę Key Training Szkolenia i Coaching jako sprawdzonego i doświadczonego partnera i dostawcę szkoleń o wysokiej jakości.

Dominik W.

V-CE Prezes Konstrukcje Fabet