Trenerzy współpracujący z nami.

Nasza siła

Rafał Rosłoniec

Trener, Coach, Negocjator, Manager

 

Profil
Profesjonalny negocjator. Doświadczony trener pracujący w prawie wszystkich branżach dostępnych na rynku.
Trener Coaching Clinic (Coach U) i certyfikowany coach Ericsson College oraz certyfikowany coach IMCF (International Multicoaching Federation). Przedsiębiorca.

Specjalizacja
Prowadzi projekty negocjacyjne w różnych branżach (szkolenie z negocjacji, przygotowanie do negocjacji, prowadzenie negocjacji i współprowadzenie negocjacji, procedury negocjacyjne dla działów zakupu), szkoleniowo – doradcze dla klientów przygotowując dla nich indywidualne rozwiązania. Specjalizuje się w następujących obszarach: rozwój kompetencji negocjacyjnych i przywódczych/zarządczych, executive coaching i coaching, rozwój umiejętności sprzedażowych, pokonywanie wewnętrznych ograniczeń psychologicznych (mentalnych i emocjonalnych).

Styl pracy
Jego szkolenia mają charakter niezwykle praktyczny i interaktywny. Oznacza to, że uczestnicy poznają techniki, strategie i sposób w oparciu o omówienie i prezentacje realizowane przeze niego. Następnie trenują pokazane sposoby działania w trakcie symulacji bazujących na rzeczywistych przykładach z codziennej praktyki zawodowej. Dodatkowym narzędziem, które wspomaga proces nauki jest ich analiza pod kątem zachowań i działań danej osoby oraz użytych technik w danym kontekście. W ten sposób uczestnicy otrzymują także dodatkowe korygujące informacje zwrotne dotyczące ich sposobu funkcjonowania ze strony trenera. Ponadto każdy z uczestników podczas szkolenia ćwiczy swoje umiejętności także w oparciu o studia przypadków (case studies).

Przebyte szkolenia
• Mistrz i Trener NLP certyfikowany prze twórcę NLP Johna Grindera (UK), Certyfikowany Coach Ericsson College (Kanada)
• Certyfikowany coach amerykańskiego lidera w obszarze coachingu firmy Coach U (posiada jedną z niewielu licencji w Polsce na prowadzenie coachingu dla menedżerów według metodologii opatentowanej przez firmę Coach U) (USA)
• Trener Transforming Communication (Richard Bolstad, Nowa Zelandia)
• Certyfikowany coach według metodologii Roberta Diltsa (USA)
• Certyfikowany trener i coach IMCF (International MultiCoach Federation)

Prowadzi szkolenia
• Negocjacje zakupowe, negocjacje sprzedażowe, techniki sprzedaży , zarządzanie, coaching, NLP
• Ponad 3000 godzin coachingu negocjacyjnego i sprzedażowego oraz coachingu dla kadry menedżerskiej
• 10000 zrealizowanych godzin szkoleniowych w zakresie negocjacji (zakupowych oraz sprzedażowych, a także wewnątrz-firmowych), sprzedaży, obsługi klienta, zarządzania ludźmi, zarządzania projektami i stresem, komunikacji i rozwiązywania problemów, podejmowani decyzji, oraz szkoleń train the trainer
• Projekty doradcze w zakresie negocjacji i zarządzania
• Projekty doradcze w zakresie sprzedaży/negocjacji/zakupów i zwiększania ich efektywności
• Projekty doradcze w zakresie coachingu

„Wszytko jest możliwe”

To moje motto