Efektywność osobista

Poznaj pełną ofertę Key Training.

KOBIETA MA WIELE TWARZY
AKADEMIA KOBIET część I

Czas trwania: 2 dni – 16 h

O WARSZTATACH

Najlepszy moment na zmianę czegokolwiek w życiu jest zawsze TERAZ.

Zwykle pojawia się wtedy decyzja. A potem wystarczy wytrwać. Jeśli czujesz, że napełnia Cię jakaś nowa energia… Jeśli ostatnio zaczęłaś rozmyślać o możliwościach, jakie można wydobyć z ludzkiego umysłu… Jeśli chcesz zobaczyć siebie samą jako człowieka prawdziwego, spełnionego i szczęśliwego… – jesteś na początku właściwej drogi. Nabierz odwagi i zrób mały krok ku dużej zmianie!

Oferowane przez nas warsztaty to fascynująca wędrówka w sam środek siebie. Odkrywanie swoich zasobów, praca z emocjami, przekonaniami, blokadami. To polepszenie relacji z ludźmi, zrozumienie ich inności i odmiennego postrzegania świata, nabycie umiejętności wcale niełatwej sztuki komunikacji. To dojrzalsze, bardziej świadome i radosne życie. Motywacja do rozpoczynania kolejnego dnia, wiara w potęgę własnego umysłu i potencjału, to osiąganie życiowych sukcesów. To poszerzenie mapy myślenia, postrzegania i doświadczania. To kreatywność i dobra zabawa, ale również rozprawienie się z „demonami przeszłości”. Dzięki wyznaczeniu własnych celów, poznaniu wartości i pracy z samym sobą – możliwa staje się realizacja planów i marzeń oraz zdecydowana zmiana życia.

PROFIL UCZESTNIKA

Naszą ofertę kierujemy do kobiet spełnionych, ale jednocześnie poszukujących. Nasze warsztaty są dla kobiet w każdym wieku, o różnych zainteresowaniach, profesjach, mających rodzinę lub żyjących samotnie. Dla wszystkich pań, które są gotowe na to by, poznać siebie, dokonać zmian jeśli są konieczne, utulić to, co potrzebuje utulenia i zmotywować to, co potrzebuje zmotywowania.

Zapraszamy wszystkie kobiety, które chcą poznać siebie od środka, odkryć swoją wewnętrzną siłę, pełnię i moc, poczuć się autentyczną i zharmonizowaną oraz stworzyć wartościowe relacje z innymi.

CELE SZKOLENIA

Podróż do najgłębszych zakamarków Twojej duszy. Podczas naszych spotkań poznasz inne kobiety, które tak jak Ty mają w sobie MOC, ale również słabości i zwątpienia.

Na tych spotkaniach odkryjesz to co nieznane, dostaniesz dużą dawkę wiedzy, wsparcia i zrozumienia, ale także dobrej zabawy i siły, by poczuć się spełnioną i szczęśliwą kobietą. Taką jaką jesteś w swoich marzeniach, taką jaką pragniesz być !!!

KORZYŚCI

  • Przygotujesz i wprowadzisz dobre zmiany we własnym życiu;
  • Uzyskasz lepsze perspektywy w swoim życiu osobistym, zawodowym i rodzinnym;
  • Zwiększysz świadomość swojego działania i swoich wyborów;
  • Nauczysz się rozwiązywać konflikty
  • Rozwiniesz umiejętności komunikacyjne;
  • Przezwyciężysz obawy i bariery;
  • Poznasz swoje słabe i mocne strony;
  • Wzmocnisz poczucie własnej wartości;
  • Zrozumiesz myśli, uczucia i zachowania swoje oraz innych ludzi;

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

 

DATA: 7-8 listopada 2020 r.
1 Moduł:
PRZEKONANIA
2 Moduł: KRYTYK WEWNĘTRZNY
3 Moduł: PEWNOŚĆ SIEBIE
4 Moduł: ASERTYWNOŚĆ

 

MIEJSCE: Warszawa

TRENERZY PROWADZĄCY:

IWONA MAZUREK

Uwielbiam inspirować ludzi do realizacji marzeń i odkrywania pełni swojego potencjału. Wierzę w zdolność każdego człowieka do wewnętrznej przemiany, która sprawia, że stajemy się najlepszą wersją samych siebie.

SYLWIA OLBIŃSKA

Podaczas warsztatów, którę prowadzę panuje akceptująca i przyjazna atmosfera, dzięki temu uczestnicy chętnie się uczą, dyskutują i sięgają po refleksję w głąb siebie. Dzięki temu pogłębiają własną świadomość i pewność siebie.

 

CENA: 1 moduł  / 990 PLN netto / 1 osoba
CENA: 4 moduły / 3960 zł netto / 1osoba

Przy płatności z góry za 4 moduły – 400 zł zniżki
Przy zgłoszeniu 2 osób – 100 zł zniżki

KWOTA OBEJMUJE: Lunch (mięsny lub wegetariański) oraz całodzienny bufet kawowy, certyfikat ukończenia szkolenia, materiały szkoleniowe w formie papierowej, możliwość konsultacji telefonicznej lub mailowej z trenerem po szkoleniu przez 2 miesiące.
DANE DO PRZELEWU: Key Training Szkolenia & Coaching, mBank PL27 1140 2004 0000 3302 7420 1173
TERMIN DOKONANIA PŁATNOŚCI: Termin wkrótce

 

 

 

   

 

 

 

Formularz zgłoszenia na szkolenie otwarte.

 

 

 

Kontakt

tel. +48 506 090 266
mail: kontakt@keytraining.pl
adres: ul. Winnicka 5 lok 7,
02-095 Warszawa

Newsletter