Trenerzy współpracujący z nami.

Nasza siła

Piotr Sidewicz

Zawodowy negocjator, Trener

Profil
Jest zawodowym negocjatorem, który bierze odpowiedzialność za efekt prowadzonych negocjacji (największa transakcja przekraczała 1.400.000.000 PLN). Specjalizuje się w trudnej komunikacji interpersonalnej i negocjacjach w konflikcie interesów. Ma duże doświadczenie w negocjacjach ze związkami zawodowymi.

Specjalizacja
Od 1991 roku zajmuje się sprzedażą (B2B) i negocjacjami. Do 2006 roku prowadził centralę handlu zagranicznego i kancelarię windykacyjną, gdzie w imieniu jego klientów (polskich producentów) prowadził rozmowy handlowe z importerami zagranicznymi. 15 lat pracy w handlu zagranicznym oraz prowadzenie negocjacji z obcokrajowcami nauczył go wysokiej kultury biznesowej niezbędnej w środowisku międzykulturowym.
Pasjonuje się komunikacją, zarówno werbalną, jak i niewerbalną, szczególnie w obszarach wpływu i językoznawstwa kryminalistycznego. Ze względu na duże doświadczenie zawodowe (trudne negocjacje i kryzysy) rozwija się również w dziedzinie naukowej, kontynuując studia lingwistyczne, szukając najbardziej efektywnych narzędzi komunikacji interpersonalnej i przygotowując się do doktoratu
.

Styl pracy
Styl pracy jest związany jego z pasjami. Są to crossfit i motoryzacja. Dobre ćwiczenie czy wyścig musi spowodować pojawienie się potu i zdrowego bólu, które świadczą, że mięśnie zostały poddane wysiłkowi i skoro bolą to znaczy, że rosną. Tak samo prowadzi szkolenia. Z tą różnicą, że mięśniem, który ma poczuć pot i rozwój to mózg. Ze slajdów nie nauczy się podciągania na drążku. Trzeba go chwycić, poczuć ciężar swojego ciała i pokonać grawitację, żeby wykonać prawidłowo ćwiczenie. Chyba, że chcemy się oszukiwać, ale wtedy szkolenie nie ma sensu.

Przebyte szkolenia:
Mógłby tu kilkanaście kursów wymienić, ale że jest typem samouka, który z racji biegłej znajomości języka czyta książki, które z opóźnieniem zostaną wydane na polskim rynku, to ma tę przewagę, że jest o krok do przodu. A ponieważ biznesem zajmuje się z powodzeniem od 1994 roku, więc najpierw czyta i zaraz sprawdza czy działa.

Prowadzi szkolenia
•  Trudne negocjacje i gra nerwów w konflikcie interesów (B2B / negocjacje ze związkami Trudne sytuacje i trudne decyzje menedżerskie (B2B)
•  Perswazja, wpływ, analiza lingwistyczna i analiza trudnej komunikacji menedżerskiej
•  Negocjacje handlowe i sprzedaż (B2B)
•  Negocjacje międzynarodowe w ujęciu różnic kulturowych
•  Business English

“Umiejętność prowadzenia twardych negocjacji nie polega na tym,
żeby wykończyć drugą stronę. Nawet najtwardsze negocjacje muszą prowadzić do porozumienia, dlatego wymagają ponadprzeciętnego wysiłku”

To moje motto

Kontakt

tel. +48 506 090 266
mail: kontakt@keytraining.pl
adres: ul. Winnicka 5 lok 7,
02-095 Warszawa

Newsletter